úterý 3. února 2015

Medvídek pro AgátkuPodobného jsem dělala jako dárek pro kamarádku. Hned jsem ho ušila i Agátce, jen na sukni a kabelku došlo až dnes. Chystám se ještě na kabátek, ale to zas někdy jindy.Ponožka jedna kratší, záměr to nebyl, ale jako že jo :-)

7 komentářů:

 1. Jů, krásný mrňoulínek .... a vlastní taštička .... to je božííí:-))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajko, díky. Myslím, že bez doplňků by to nebylo ono. Navíc mě ty titěrnosti baví snad nejvíc :-)

   Vymazat
 2. Kamilko, prohlížím Váš blog a jen a jen se kochám a divím, jak jste šikovná. takové krásy! ty barvy! ten vkus! ta vytříbenost!
  a ještě sama jste krásná, hihi, snad neva, že to píšu :)
  tahle medvědička, i ten kabátek, který jí ještě přibyl do výbavy, všechno je naprosto boží a hned bych si chtěla udělat podobnou medvědičku pro sebe, když ji vidím.
  děkuji za návštěvu mého blogu, ten Váš si pinuju do záložek, musím mít přehled o dalších krásách...a jsem určitě starší, můžu navrhnout tykání?
  mávám a zdravím, Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. díky Hanko, za milou návštěvu! S medvědičkou si dcera už nehraje a já jí nějak nemůžu dát pryč :-), asi mi tu zůstane na památku...vypadá pořád jako nová.
   Tady to teď trochu vázne, syn je ani ne dvouletej, tak si teď ještě užívám naplno čas s ním. Myslím až trochu povyroste, tak bude víc času zas na tvoření.
   Taky mávám :-)

   Vymazat
  2. když jsou děti malé, je to vzácný čas a je hezké si to s nimi užít. na tvoření určitě ještě bude spousta času, až povyrostou...
   to mi připomíná, šila jsem dceři některé hodně pracné hračky, hlavně panenky, se kterými si nikdy pořádně nehrála. udělala jsem si jimi radost, ale máme je taky spíš na ozdobu :-)

   Vymazat